Bábel Eva

U nás nájdete to, čo hľadáte.

Kontakty

  Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pre prevádzku neevidujeme otváracie hodiny.

Naše služby

Pre prevádzku momentálne neevidujeme žiadne služby.


Vítajte v našom Štúdiu štíhlej línie, kde sa postaráme o Vaše telo a krásu.

SLUŽBY:

 • kozmetika TEMPERANCE
 • permanentný make-up
 • ošetrenia IPL
 • Wiener zoštíhľujúca metóda
 • piercing
 • nastreľovanie naušníc
 • umelé mihalnice
 • denné/večerné líčenie
 • ošetrenia ultrazvukom

 

ZOŠTÍHLUJÚCA METÓDA Viener Kozmetikum

Účinok metódy je založený na vplyve tepla a chladu, podobne ako v prípade Kneippovej kúry. Éterické oleje v účinej látke Celu Lotion, ako eukaliptus, mäta, menthol a rozmarín majú hyper-emizujúci vplyv, v dôsledku čoho sa zrýchľuje krvný obeh a zvyšuje sa prekrvenie podkožného a spojivového tkaniva. Dôsledkom toho v hlbších vrstvách nastáva vnútorný pocit chladu. Je všeo- becne známe, že úlohou organizmu je zabezpečenie základných telesných funkcií, medzi ktoré patrí i vyrovnávanie telesnej teploty potrebnej k funkcii vnútorných orgánov. Výživné látky obsiahnuté v krvnom obehu sú počas terapie udržiavané vo vrstvách blízko povrchu pokožky. Týmto sa vytvára vnútorný pocit chladu v hlbších vrstvách, v dôsledku čoho dochádza k odbúravaniu a spaľovaniu nahromadených prebytočných výživných látok v záujme zachovania termickej rovnováhy aj v hlbších vrstvách podkožného tkaniva. Štvornásobná účinnosť tejto metódy je teda založená na horeuvedenom princípe.

 PROFESIONÁLNY LYMFODRENÁŽNY SYSTÉM DL 1200L

Profesionálny lymfodrenážny systém DL-1200L je vysoko kvalitný a výkonný systém, pri výrobe ktorého boli použité najmodernejšie technológie a materiály. Vďaka tomu je možné tento systém používať v profesionálnych zdravotníckych zariadeniach a takisto tiež priamo vo vašich domovoch. Prístroj je už viac ako 10 rokov veľmi úspešne rozšírený po celom svete a užívateľské skúsenosti s týmto lymfodrenážnym systémom sú vynikajúce. 
Je to účinný prístroj využívajúci prerušovanie jemného tlaku vzduchu, čím spôsobuje zlepšovanie funkcie krvného a lymfatického obehu. Vďaka tomuto princípu je lymfodrenážny systém DL-1200L vysoko účinný pri liečbe celého radu ochorení. Pozostáva z hlavného panelu, dlhých nohavíc nad pás s 12 komorami (možnosť dodania aj prístroja MK 300: 6-komorové prevedenie).

PHOTONJET IPL

PhotonJet je zariadenie III. generácie IPL zariadení , ktoré funguje na základe selektívnej foto-termolýzy. To znamená, že krátky, ale vysokoenergetický svetelný impulz sa v melaníne chĺpku (alebo iného pohlcovača energie, ako napr. kromofór, pigmentové škvrny, či oxy-hemoglobín v metličkových cievach) , mení zo svetelnej na tepelnú energiu. Týmto zahriatím likviduje chĺpok, alebo inú cieľovú štruktúru v závislosti od aktuálnych nastavení prístroja. Samozrejme pri tomto procese nesmie dochádzať k poškodeniu pokožky.

NANO LIGHT IPL

Trvalé odstránenie nežiadúceho ochlpenia (Foto-epilálácia)

Omladenie pokožky tváre (Foto-rejuvenácia)

Odstraňovanie pigmentových škvŕn a fľakov

Odstraňovanie cievnych zmien

Na ošetrenie Rosacea

Ošetrenie metličkovito rozšírených ciev a vlásočníc

Acne Vulgaris - čistenie pokožky svetlom

Ošetrenie pokožky poškodenej v dôsledku nadmerného slnenia

Ošetrenie hyperpigmentácie

 

ELEKTROKOZMETICKÉ PRíSTROJE

 • ionto relax
 • peeling roto brush
 • thermo automatic
 • vapozon - naparovač s ozónom
 • vio ozonizér
Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.